Digital nomad

Od januára 2020 freelancujem, a pri tom spoznávam svet. Moje nápady a texty vznikali v Thajsku, Malajzii, Taliansku, Portugalsku, na Azoroch či Madeire. Aktuálne tvorím na Bali. #Workaction

TRIAD Advertising | Praha

Počas covid pandémia som prerušil svoje cesty po Juhovýchodnej Ázii a urobil si ročnú medzizastávku v Prahe, kde som pracoval ako senior copywriter pre českú pobočku TRIADu. Vymýšľal som tu reklamné kampane pre značky ako IKEA (CZ/SK/HU trhy), medzinárodný Velkopopovický Kozel (trhy od Nemecka až po Južnú Kóreu), Pilsner Urquell, či Wolt.  

Zaraguza | Bratislava

Do Zaraguzy som prvýkrát nastúpil v októbri 2011, ešte ako študent VŠ. V Zaraguza Digital Academy sme spolu s ďalšími piatimi študentmi vymysleli kampaň Megamotivár, ktorá získala bronz na Zlatom klinci. O štyri roky neskôr som sa sem vrátil na pozíciu copywriter. V máji 2016 som sa stal Creative Team Leaderom. Pracoval som tu do decembra 2019.

TRIAD Advertising | Bratislava

V TRIADe som začínal ako Social Media Manager. Po troch mesiacoch v agentúre som sa stal copywriterom. Vymýšľal som kampane pre klientov O2, Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, Šariš, Kingswood, Birell, OMV, ČSOB, Shoppie a ďalších. Pracoval som tu 3 roky

Porotca kreatívnych súťaží

2018 – porotca v single jury národnej súťaže Zlatý klinec

2018 – špecialista pre kategóriu IDEA súťaže Digital PIE

2016 – špecialista pre kategóriu Interactive & online národnej súťaže Zlatý klinec

2016 – člen “preliminary jury” medzinárodnej súťaže Cresta Awards

2014 – porotca študentskej súťaže Cirkulátor

Art Directors Club Slovakia

Od okóbra 2014 som členom ADC Slovakia, ktoré zastrešuje najoceňovanejších kreatívcov na Slovensku.

Art Directors Club Europe

Od decembra 2017 som členom ADC Europe.

Slovenská Akadémia Vied

Ešte ako študent FMK som v roku 2011 stážoval 6 mesiacov v SAV. Mojou úlohou bolo rozbehnúť ich social media kanály.

FMK UCM v Trnave

Študoval som marketingovú komunikáciu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Spolu s ďalšími spolužiakmi sme v treťom ročníku založili Dosku – študentskú súťaž v online marketingu.