Digital Nomad

Od januára 2020 freelancujem a popri tom spoznávam svet. Moje nápady a texty vznikali v Thajsku, Malajzii, Vietname, Japonsku, Singapure, Indonézii, Taliansku či Portugalsku. Kde sa aktuálne nachádzam zistíte na mojom Instagrame. #Workaction

TRIAD Advertising | Praha

Počas covid pandémia som prerušil svoje cesty po Juhovýchodnej Ázii a urobil si ročnú medzizastávku v Prahe, kde som pracoval ako Senior Copywriter pre českú pobočku TRIADu. Vymýšľal som tu reklamné kampane pre značky ako IKEA (CZ/SK/HU trhy), medzinárodný Velkopopovický Kozel (trhy od Nemecka až po Južnú Kóreu), Pilsner Urquell či Wolt.

Zaraguza | Bratislava

Do Zaraguzy som prvýkrát nastúpil v októbri 2011 ešte ako študent VŠ. V Zaraguza Digital Academy sme spolu s ďalšími piatimi študentmi vymysleli kampaň Megamotivár, ktorá získala bronz na Zlatom klinci. O štyri roky neskôr som sa sem vrátil na pozíciu copywriter. V máji 2016 som sa stal Creative Team Leaderom. Pracoval som tu do decembra 2019.

TRIAD Advertising | Bratislava

V TRIADe som začínal ako Social Media Manager. Po troch mesiacoch v agentúre som sa stal copywriterom. Vymýšľal som kampane pre klientov O2, Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, Šariš, Kingswood, Birell, OMV, ČSOB, Shoppie a ďalších. Pracoval som tu 3 roky.

Art Directors Club | Slovakia

V okóbri 2014 som sa stal členom združenia ADC Slovakia, ktoré zastrešuje najoceňovanejších kreatívcov na Slovensku.

Art Directors Club | Europe

Od decembra 2017 som členom ADC Europe.

Slovenská akadémia vied

Ešte ako študent FMK som v roku 2011 stážoval 6 mesiacov v SAV. Mojou úlohou bolo rozbehnúť ich social media kanály.

FMK UCM v Trnave

Študoval som marketingovú komunikáciu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Spolu s ďalšími spolužiakmi sme v treťom ročníku založili Dosku – študentskú súťaž v online marketingu.